українська російська англійська
Одеса зустрічає кримських військових моряків
03.04.2014 | 13:13
Прес-служба Міністерства оборони

З початку роботи пункту збору з прийому особового складу на базі однієї з частин Військово-Морських Сил Збройних Сил України в Одесі вже поставлено на облік понад півтори сотні військовослужбовців та членів їх сімей, які прибули з тимчасово окупованої території АР Крим.

Як розповів начальник збірного пункту - заступник командира частини по роботі з особовим складом капітан 2 рангу Андрій Магдалюк, окрім обліку військовослужбовців та членів їх сімей його підлеглі також займаються відновленням облікових та особистих документів, наданням юридичної та соціально-психологічної допомоги, забезпечують розміщення в місцях тимчасового проживання та харчування військових з Криму.

Рішенням командира частини капітана 1 рангу Євгена Кінзерського до роботи пункту залучаються кращі фахівці частини – начальники відповідних відділів і служб.

«Основні проблеми, з якими звертаються до нас колеги, які повернулися з Криму, – це відновлення втрачених документів, перереєстрація паспортів, отримання грошового та інших видів забезпечення», – повідомив капітан 2 рангу Андрій Магдалюк.

Також військові моряки з Одеси працюють над вирішенням соціальних потреб сімей військовослужбовців. Спільно з управлінням освіти Одеської обласної державної адміністрації були узгоджені питання розміщення дітей у дитячих садках та школах міста.

Не залишається осторонь проблем сімей кримських військовослужбовців і громадськість міста. Мешканці Одеси за власною ініціативою організували збір необхідних на перший час речей.

 

версія для друку