українська російська англійська
Максим Бурбак ознайомився із виробничими потужностями ремонтного цеху на Донецькій залізниці
03.04.2014 | 16:34
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністр інфраструктури України Максим Бурбак під час відвідин Донецької залізниці ознайомився із роботою цеху з ремонту та огляду колісних пар локомотивів станції Мушкетове Авдіївського експериментального заводу нестандартизованого обладнання.

У цеху виконують ремонт колісних пар локомотивів і мотор-вагонного рухомого складу із заміною бандажів, колісних центрів та зубчастих коліс.

Потужності цеху розраховані на проведення ремонту до 3000 одиниць колісних пар на рік, у тому числі із заміною осі 100 колісних пар. Нині цех виконує лише чверть робіт від власних можливостей.

«Можливості цього цеху потрібно розвивати. Адже власна ремонтна база – це й економія коштів, і впевненість у виконаних роботах. Якісний ремонт колісних пар напряму стосується безпеки руху поїздів, безпеки наших працівників та пасажирів», - зазначив Максим Бурбак.

Збільшення програми ремонту колісних пар у новому цеху станції Мушкетове шляхом повного огляду з заміною елементів дозволить скоротити витрати залізниці на ремонт колісних пар в умовах локомотиворемонтних заводів за рахунок, по-перше, зниження транспортних витрат на транспортування колісних пар до локомотиворемонтних заводів; по-друге, зниження вартості ремонту за рахунок зменшення норми прибутку і загальногосподарських витрат (відсоток рентабельності локомотиворемонтних заводів 5-30%); по-третє, за рахунок скорочення простою тягового рухомого складу в ремонті, очікуючи заміни колісних пар (зменшення відсотка несправних локомотивів, збільшення обороту локомотива).

Цех може задовольнити потребу в ремонті колісних пар Донецької залізниці, інших залізниць України, а також виконувати замовлення з ремонту колісних пар для сторонніх організацій.

Також у рамках робочої поїздки до Донецька Максим Бурбак оглянув аеропорт, дорожню клінічну лікарню, ділянку траси Запоріжжя-Донецьк тощо.

версія для друку