українська російська англійська
Відбулася зустріч Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка з Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом
03.04.2014 | 17:04
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У четвер, 3 квітня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з Предстоятелем Української православної церкви Київського патріархату, Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом.

Патріарх Філарет поінформував керівника Уряду про ініціативу Церкви зі збору коштів для Збройних Сил України, а також розповів про інші громадські, соціальні та доброчинні ініціативи Київського патріархату.

Зокрема, як зазначив Патріарх Філарет, вже зібрано 700 тисяч гривень і Українська православна церква КП запропонувала іншим Церквам та релігійним організаціям закликати своїх вірян допомогти українському війську в складний для країни час.  

Зі свого боку Арсеній Яценюк подякував Патріархові Філарету за послідовну громадянську позицію і ті зусилля, які докладає очолювана ним Церква для духовного розвитку суспільства, його консолідації, морального й патріотичного виховання підростаючого покоління.

У ході зустрічі було обговорено актуальні проблеми державно-церковних відносин, присутності Церкви в різних сферах суспільного життя. Досягнуто домовленості про необхідність якнайшвидшого подолання проблем, які накопичувалися у відносинах між державою і Церквами упродовж тривалого часу.

На зустрічі був присутній секретар Священного Синоду УПЦ КП, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря).

 

версія для друку