українська російська англійська
Луганські виробники будуть реалізувати свою продукцію під єдиною торговою маркою
03.04.2014 | 17:20
ЛУГАНСЬКА ОДА

Луганська область планує зміцнити свою продовольчу безпеку шляхом кооперації виробників сировини і продуктів харчування, а також організації фірмової торгівлі. Про це йшла мова на зустрічі голови облдержадміністрації Михайла Болотських з керівниками провідних сільськогосподарських і переробних підприємств Луганщини. Обговорювалося також забезпечення жителів області необхідним асортиментом продуктів харчування за доступними цінами.

Голова облдержадміністрації підтримав ініціативу низки підприємств з організації спільної фірмової торгівлі під єдиною торговою маркою – «Луганський стандарт якості». Проект передбачає розміщення на території області торгових точок (фірмових кіосків, павільйонів і магазинів), де продаватиметься продукція цих підприємств за цінами виробників.

«Створення під єдиною торговою маркою фірмової торговельної мережі дасть не тільки вигоду, але й підтримає соціально незахищені верстви населення, оскільки ціни тут будуть більш прийнятні, ніж у супермаркетах та інших магазинах», – підтвердила голова правління ПАТ «Луганськмлин» Зінаїда Надьон.

У ході зустрічі особлива увага приділялася проблемі підтримки луганських товаровиробників з боку місцевих органів влади. За підсумками розмови керівник Луганщини доручив міським головам та керівникам районів області підготувати пропозиції щодо розміщення об'єктів фірмової торгівлі і торгової мережі магазинів місцевих товаровиробників і сприяти їм у проходженні всіх необхідних дозвільних процедур.

 

версія для друку