українська російська англійська
Луганщина завершує оформлення соціальних паспортів ветеранів
03.04.2014 | 18:10
ЛУГАНСЬКА ОДА

Підсумки роботи щодо заповнення соціальних паспортів на інвалідів війни й учасників бойових дій розглянули учасники наради, яку у режимі відеоконференцзв’язку провела 3 квітня 2014 року директор департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Елеонора Поліщук.

На сьогодні ця робота майже завершена. За тією інформацією, що вже надійшла до органів соцзахисту населення, з 57 250 ветеранів війни, які проживають на території Луганщини, паспорти заповнені більш ніж для 56 тис. ветеранів. До 10 квітня керівники міст та районів області обіцяють завершити заповнення соцпаспортів на 100% за всіма напрямками.

«Ці документи допоможуть більш ефективно надавати адресну допомогу нашим ветеранам – від медичної до вирішення їхніх побутових проблем», – зазначила Елеонора Поліщук, закликаючи владу на місцях активізувати роботу у цьому напрямку.

Також учасники наради обговорили організаційні моменти проведення цьогорічних разових виплат до Дня Перемоги. Всі списки ветеранів уже готові, провести всі виплати органи соцзахисту мають до 5 травня.

Крім того, на засідання наради було винесено питання «Про надання належного рівня соціального захисту та підтримки громадян та сімей, які виїжджають з території АР Крим до інших регіонів на тимчасове перебування».

Елеонора Поліщук нагадала, що в області створена Координаційна рада з питань соціального захисту громадян та сімей, які виїжджають з території АР Крим до інших регіонів на тимчасове перебування, працює штаб.

«Робота з цього приводу ведеться за всіма напрямками, – підкреслила директор департаменту соціального захисту населення ОДА. – Залучені органи соцзахисту, охорони здоров’я, освіти і науки, міграційна служба тощо».

Наразі Луганщина готова надати близько 700 місць проживання для кримчан у разі, якщо хтось з них вирішить перебратися на проживання до регіонутериторіальних центрах соціального обслуговування і будинках-інтернатах для громадян похилого віку та інвалідів, в оздоровчих таборах та санаторіях-профілакторіях тощо).

версія для друку