українська російська англійська
Держфінінспекція у Вінницькій області у січні-березні відшкодувала втрат на 14,3 млн. грн.
04.04.2014 | 10:24
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Упродовж січня-березня 2014 року фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 14,3 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 57 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 7 досудових розслідувань та вручили 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду подано 10 позовів на загальну суму понад 9,5 млн. грн.

У 57-ми випадках до об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

За вчинені фінансові порушення 134 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 56 – до дисциплінарної та матеріальної, трьох осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку