українська російська англійська
Очільник рівненських землевпорядників відстоювала територіальну цілісність України у Страсбурзі
04.04.2014 | 11:10
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Начальник головного управління Держземагентства у Рівненській області, депутат Рівненської міської ради Світлана Богатирчук-Кривко взяла участь у 26-й сесії Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, що відбулася у Страсбурзі (Франція).

«Найгарячішою темою, якасколихнула” 26 сесію Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, що відбулася у Страсбурзі, стала ситуація в Україні. Делегати Конгресу висловилися щодо окупації Криму, порушення міжнародного права, порушення прав людини на окупованих росіянами територіях та перспективи розвитку України як демократичної держави. На завершення було ухвалено заяву щодо ситуації в Україні», – повідомила начальник головного управління Держземагентства у Рівненській області Світлана Богатирчук-Кривко, яку обрано віце-президентом однієї з груп Конгресу.

Члени  української делегації проявили згуртованість та єдність у рішеннях та прагненнях. Вони палко відстоювали кожне положення проекту резолюції, яка була ухвалена переважною більшістю голосів.

У підсумковому документі, зокрема, значиться, що Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи глибоко стурбований розвитком ситуації в Україні, зокрема посяганнями на територіальну єдність країни.

Делегати форуму заявили про невизнання легітимності референдуму, що відбувся 16 березня цього року у АР Крим. Конгрес засудив анексію Російською Федерацією Криму та Севастополя та наголосив на тому, що територіальна цілісність України має буди відновлена.

Довідково

Конгрес місцевих та регіональних влад є установою, що представляє місцеві та регіональні влади сорока семи держав-членів Ради Європи. Конгрес представляє понад 200 тисяч європейських муніципалітетів і регіонів, слугуючи широкою платформою для обговорення загальних проблем, обміну досвідом і розвитку взаємодії. Найважливішою метою Конгресу є забезпечення участі муніципалітетів і регіонів у процесі європейської уніфікації та функціонування Ради Європи, просування демократії і співробітництва між органами влади різних рівнів і різних держав. Крім того, Конгрес здійснює наглядові місії при проведенні муніципальних та регіональних виборів за запитом держав-членів Ради Європи.

 

версія для друку