українська російська англійська
Віталій Ярема: Правоохоронні органи працюють у посиленому режимі для боротьби з сепаратизмом
04.04.2014 | 14:14
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема провів прес-конференцію за участю представників ЗМІ з усіх регіонів України. У ході прес-конференції він поінформував громадськість про заходи, які проводять правоохоронні органи з метою запобігання сепаратистській діяльності та стабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні.

За словами Першого віце-прем’єр-міністра, Служба безпеки України, Міністерство внутрішніх справ та Генеральна прокуратура працюють у посиленому режимі для того, щоб зберегти цілісність України та не допустити подій, подібних до тих, що відбулися у Криму.

 «За інформацією оперативних служб, для підняття та підтримки сепаратистських настроїв у країні використовуються кошти, які Віктор Янукович разом зі своїми прибічниками вивіз з території України. Точна сума не відома, але йдеться про мільярди доларів США», - заявив Віталій Ярема.

Віталій Ярема повідомив, що розслідування кримінальних справ, порушених проти сепаратистів, знаходиться у активній стадії.

Урядовець зазначив, що після затримання так званих лідерів сепаратистських рухів, активність розвитку сепаратистських настроїв та кількість акцій знизилася  по всій території України. Він також висловив сподівання, що ті провокації, які плануються на 1 та 9 травня, не матимуть успіху.

 

 

версія для друку