українська російська англійська
Нахімовці відбули на материк для продовження навчання в українських військових навчальних закладах
04.04.2014 | 16:10
Прес-служба Міністерства оборони

Сьогодні, 4 квітня, з Севастополя на материкову частину України відбули офіцери з родинами та курсанти Академії Військово-Морських Сил імені П. С. Нахімова.

233 особи, з яких 103 курсанти, рухаються в колоні Академії ВМС з 6-ти автобусів та 26-ти легкових автомобілів. Очолює колону тимчасово виконуючий обов’язки начальника Академії капітан 1 рангу Петро Гончаренко.

Перевезення здійснюється за рахунок Міністерства оборони України. Усі заходи, пов’язані з розміщенням особового складу та членів їх сімей, а також організацією навчання курсантів у стінах Військової академії в Одесі, було проведено заздалегідь.

Перед виїздом на територію навчального закладу відбувся ритуал прощання військовослужбовців та курсантів з Бойовим прапором та стінами альма-матер.

«Чутки про те, що курсанти голодують і не мають на чому дістатися до материкової частини України – абсолютна дезінформація. Сьогодні вранці вони організовано виїхали на континент відповідно до розробленого плану переміщення», – повідомив тимчасово виконуючий обов’язки заступника глави адміністрації Андрій Сенченко.

версія для друку