українська російська англійська
Відкрито конкурс на подачу заявок від NGO на отримання грантів від Європейської молодіжної фундації
04.04.2014 | 16:30
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

За участю представника Міністерства молоді та спорту України 24-26 березня у м. Будапешт, Угорщина, відбулося 30-те засідання Спільної ради з питань молоді Ради Європи. Члени Ради висловили стурбованість поточною ситуацією в Україні та наголосили на необхідності надання негайної підтримки Україні, зокрема, шляхом виділення грантів Європейської молодіжної фундації (http://www.coe.int/en/web/european-youth-foundation/-/new-2014-priority-the-joint-council-on-youth-encourages-support-for-ukrainian-youth ).

Спільна рада з питань молоді Ради Європи прийняла рішення про те, що особлива увага при розгляді питань щодо виділення грантів має бути приділена пілотним проектам з питань розбудови спроможності та конфліктної трансформації, розробленими українськими громадськими організаціями або європейськими громадськими організаціями, які мають бажання спрацювати з українськими громадськими організаціями у зазначених сферах.

Опис пілотних проектів можна знайти за посиланням: http://www.coe.int/en/web/european-youth-foundation/pilot-activities .

Запропоновані пілотні проекти:

- повинні бути "інтервенційними", тобто їх діяльність повинна бути спрямована на соціальні зміни, які залучають молодь на місцевому рівні;

- діяльність за проектом повинна мати чіткі зв'язки або вплив на місцевому рівні;

- повинні бути розроблені на місцевому, регіональному або національному рівні (тобто міжнародні громадські організації не можуть подаватись на отримання гранту).

Максимальна сума гранту – 10 000 Євро.

Заявки на отримання гранту від українських громадських організацій повинні містити на початку опису надпис: "SPECIAL CALL UKRAINE".

Інформацію щодо правил подачі заявок можна знайти за посиланням: http://www.coe.int/web/european-youth-foundation/how-to-apply .

Ознайомитися з інформацією про Європейський молодіжний фонд можна тут.

 

версія для друку