українська російська англійська
Генеральні плани українських міст виводитимуть з тіні
04.04.2014 | 16:07
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Завтра Уряд має схвалити рішення щодо відкриття генеральних планів населених пунктів України. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман під час прес-конференції для регіональних ЗМІ.

«Це дозволить громадськості розуміти, де, яка територія і як буде використовуватися. Це важливий крок щодо виведення з тіні земельних ресурсів, які належать громадам», - зазначив він.

Володимир Гройсман також повідомив, що сьогодні Мінрегіон разом з Міністерством юстиції розробляють законодавче підґрунтя для передачі усіх повноважень з надання  адміністративних послуг від органів державної влади органам місцевого самоврядування. Це ще один з кроків децентралізації влади. «Єдина вимога – це має відбуватися у прозорих, доступних центрах і в умовах, зрозумілих для тих, хто отримує ці послуги. Але держава визначить дуже жорсткий контроль за якістю надання цих послуг», – сказав Віце-прем’єр-міністр.

Він поінформував, що органам місцевого самоврядування також делегують функції з проведення дозвільно-погоджувальних процедур у будівництві, міграційній службі (видача паспортів) та реєстрації нерухомого майна.

 

 

 

версія для друку