українська російська англійська
НКРЕ: Набрали чинності зміни щодо затвердження економічних коефіцієнтів нормативних технологічних витрат електроенергії
04.04.2014 | 17:14
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики

Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), від 13.02.2014 №117 «Про затвердження Змін до Положення про порядок подання, визначення та затвердження економічних коефіцієнтів нормативних технологічних витрат електроенергії» сьогодні офіційно оприлюднена в «Офіційному віснику України» за №26, ст. 768.

Ця постанова набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

Підставою для внесення змін до Положення про порядок подання, визначення та затвердження економічних коефіцієнтів нормативних технологічних витрат електроенергії, затвердженого постановою НКРЕ від 15.08.2013 №1110, стало вдосконалення методу стимулюючого регулювання щодо зниження нормативних витрат електроенергії в електричних мережах енергопостачальних компаній, а також необхідність приведення нормативно-правової бази Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, у відповідність до чинного законодавства.

Дія постанови №117 поширюється на суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на закріпленій території на підставі відповідних ліцензій.

Постанова зареєстрована у Міністерстві юстиції України 12.03.2014 за №351/25128.

Також варто зазначити, що постанова №117 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua і розміщена в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга: Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство», а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕ».

 

версія для друку