українська російська англійська
Сьогодні ще чотири області України отримали нові "швидкі"
04.04.2014 | 17:24
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Продовжується відправлення автомобілів екстреної медичної допомоги в регіони, закуплених МОЗ України минулого року.

Сьогодні сучасні карети «швидкої» поїхали до Дніпропетровської, Львівської, Черкаської та Чернігівської областей.

Дніпропетровська область загалом отримала 35 автомобілів. Для Дніпродзержинська 12 авто класу В, для Кривого Рогу – 14 класу В та 4 класу А, для Нікополя – 4 класу В та один класу А.

До Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поїхали 23 машини на базі автомобіля «Peugeot Boxer», серед яких 17 карет «швидкої» класу Вяких можна здійснювати інтенсивну терапію в дорозі) та 6 авто класу А (лінійна терапія, тобто доставка до лікувального закладу хворого, який не потребує інтенсивної медичної допомоги в дорозі).

Черкаська область сьогодні отримала 28 «швидких» классу В, а Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф прийме на баланс 10 карет швидкої медичної допомоги: 8 - класу В та 2 - класу А.

Нині всі регіони України отримують автомобілі екстреної медичної допомоги невеликими партіями, відповідно до заявок, які вони надали до МОЗ України перед масштабною закупівлею.

Після отримання «швидких» фахівці регіональних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф мають зареєструвати автомобілі та спецобладнання в органах Державтоінспекції, навчити персонал користуватися сучасним медичним устаткуванням та розподілити автівки по території області для роботи.

Нагадаємо, що у 2013 році МОЗ України закупило 1 412 автомобілі швидкої медичної допомоги різних типів (А, В і С) на загальну суму 921,4 млн. грн. Це - 143 реанімобілів типу С, 1 063 авто екстреної медичної допомоги типу В, 206 машин «швидкої» типу А2. Серед закуплених карет «швидкої» – якісні авто швидкої медичної допомоги на базі автомобілів ГАЗ 32213 та «Peugeot Boxer».

версія для друку