українська російська англійська
Міністр Сергій Квіт та Посол Франції пан Ален Ремі обговорили питання активізації українсько-французької співпраці
04.04.2014 | 18:16
Прес-служба Міністерства освіти і науки

4 квітня 2014 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Сергія Квіта з Послом Французької Республіки в Україні паном Аленом Ремі. У зустрічі також взяли участь представники посольства та Міністерства.

Сергій Квіт засвідчив повагу Посольству Французької Республіки в Україні та панові Послу і наголосив на важливості українсько-французької співпраці.

Сторони обговорили подальші кроки стосовно активізації академічної мобільності студентів, аспірантів, науковців та викладачів, гармонізації магістерських програм з можливістю здобуття подвійних дипломів, а також організації проведення спільних наукових досліджень та участь студентів, аспірантів, науковців і викладачів у міжнародних наукових конференціях, що відбуваються на базі французьких та українських вищих навчальних закладів тощо.

На сьогодні вже 68 вищих навчальних закладів України співпрацює з 79 університетами, установами, компаніями Франції на підставі укладених прямих угод в галузях, зокрема: забезпечення навчального процесу викладачами-носіями французької мови; сфера аналізу та контролю автоматичних систем; машинобудування та агрономія; навчально-методична робота; орнітологія; промисловий менеджмент; політологія та філософія; муніципальне самоврядування, будівництво, сільське господарство тощо.

Під час зустрічі порушувалися питання щодо подальшого підписання проектів українсько-французьких міжурядових угод про співробітництво у галузі освіти та взаємного визнання документів про освіту.

Сергій Квіт та Ален Ремі також обговорили питання організації зустрічі академічної та освітньої спільноти України та Французької Республіки у квітні.

Пан Ален Ремі запросив Сергія Квіта особисто відвідати заходи в рамках проведення традиційного фестивалю «Французька весна в Україні», який цього року проходитиме з 9 до 13 квітня у дев’яти містах України: Київ, Запоріжжя, Донецьк, Дніпропетровськ, Львів, Луганськ, Одеса, Рівне та Харків.

 

версія для друку