українська російська англійська
Оголошені види спорту I Європейських ігор-2015
07.04.2014 | 17:45
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Координаційна комісія Європейських олімпійських комітетів (ЄОК) втретє проінспектувала столицю I Європейських ігор-2015 – Баку (Азербайджан).

Комісія з 16 членів, до якої входить і член Виконкому МОК, президент НОК України Сергій Бубка, оглянули майбутні спортивні об'єкти, обговорили питання підготовки до Ігор, у тому числі медичні та антидопінгові процедури.

За словами президента ЄОК Патріка Хіккі, головна мета Європейських ігор – підвищити продуктивність європейських спортсменів та європейського спорту.

Під час візиту Координаційної комісії були оголошені види спорту, які входитимуть до програми змагань. Окрім олімпійських, до неї увійшли і неолімпійські види.

Отже понад 6 тис. спортсменів з 49-ти країн Європи змагатимуться у 19 видах спорту: бадмінтон, баскетбол 3х3, бокс, боротьба, велоспорт, водні види спорту (водне поло, плавання, стрибки у воду, синхронне плавання), волейбол, веслування на байдарках і каное, гімнастика (акробатика, аеробіка, стрибки на батуті, спортивна гімнастика, художня гімнастика), дзюдо, карате, легка атлетика, пляжний футбол, настільний теніс, стрільба, стрільба з лука, триатлон, тхеквондо, фехтування.

Зокрема, у 8 видах спорту атлети розігруватимуть олімпійські ліцензії на Ігри XXXI Олімпіади в Ріо-де-Жанейро-2016.

Наступний візит Координаційної комісії відбудеться на початку вересня.

версія для друку