українська російська англійська
На Вінниччині удосконалюють надання медичних послуг
08.04.2014 | 11:20
Вінницька ОДА

Як повідомляє департамент охорони здоров’я та курортів Вінницької облдержадміністрації, на виконання доручення голови ОДА Анатолія Олійника «Щодо забезпечення сталого економічного і соціального розвитку області відповідно до першочергових пріоритетних напрямків роботи обласної державної адміністрації на 100 днів діяльності»  проведена значна робота.

Так, у рамках Національного проекту «Вчасна допомога» областю отримано майже 80% сучасного обладнання для забезпечення функціонування оперативно-диспетчерської служби «103» на базі обласного Центру медицини катастроф.

В області для впровадження проекту Світового банку «Покращення рівня надання медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією» на базі міської клінічної лікарні №1 оновлено склад координаційної ради та робочої групи з впровадження проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Також 04.04.2014 року відбулося засідання  координаційної ради та робочої групи з впровадження Проекту за участю представників громадськості та Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова. За результатами засідання розширеної координаційної ради прийняте одноголосне рішення підтримати підготовлену областю у 2013 році проектну пропозицію та взяті зобов’язання відповідно до співфінансування. Рішенням 45 сесії 6-го скликання Вінницької міської ради створенно комунальний заклад «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології».

 

версія для друку