українська російська англійська
МОН: Шкільні свідоцтва та атестати для випускників-кримчан виготовляються у повному обсязі
08.04.2014 | 12:43
Прес-служба Міністерства освіти і науки*

У зв’язку з дезінформацією кримчан з боку самопроголошеної влади півострова Міністерство освіти і науки України офіційно підтвердило свою позицію з питання вручення документів про освіту кримським випускникам.  

На цьому наголосив заступник Міністра освіти й науки Павло Полянський в офіційних листах, які 7 квітня були надіслані Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим і начальнику управління освіти і науки Севастопольської міської державної адміністрації.

Для випускників Криму будуть виготовлені не лише атестати про повну загальну середню освіту, а й свідоцтва про закінчення основної школи, професійно-технічних навчальних закладів, похвальні грамоти за успіхи у вивченні окремих предметів, золоті та срібні медалі. Крим і Севастополь просять терміново повідомити прізвища уповноважених осіб, які будуть відряджені до Києва для отримання документів і нагород для вручення випускникам 2014 року.

МОН України очікує на невідкладну інформацію з півострова щодо прізвищ тих представників освіти, які приїдуть до Києва за атестатами для учнів 9-х і 11-х класів і профтехучилищ.

Також МОН готове до неординарних управлінських кроків на той випадок, якщо будуть спроби завадити українським школярам півострова отримати українські документи про освіту.

версія для друку