українська російська англійська
НКЦПФР завершила роботу над Положенням про припинення діяльності на фондовому ринку депозитарної установи
09.04.2014 | 09:43
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на черговому засіданні регулятора 8 квітня 2014 року схвалила рішення «Про затвердження Положення про припинення депозитарною установою провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності».

«Перш за все зазначу, що необхідність нормативно врегулювати питання, пов'язані з припиненням провадження депозитарними установами професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, пов’язана з набранням чинності Закону України «Про депозитарну систему України». До того ж, розроблений регулятором документ враховує вимоги законодавства про депозитарну систему України, а також про банки і банківську діяльність», - повідомила Ірина Курочкіна, директор департаменту регулювання депозитарної та клірингової діяльності НКЦПФР.

Нагадаємо, що дане Положення встановлює вимоги до дій депозитарних установ, а також дій юридичних осіб, яким було анульовано ліцензії на провадження депозитарної діяльності, що припиняють провадження ними професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності. Також документ визначає вимоги до дій інших професійних учасників фондового ринку, пов'язаних з цим припиненням, та порядок здійснення державного контролю за діями таких осіб.

Найближчим часом документ буде направлено до Міністерства юстиції України для проходження державної реєстрації.

 

версія для друку