українська російська англійська
Працівники ГУ Міндоходів у Черкаській області перерахували частку заробітку на бронежилети для ЗСУ
09.04.2014 | 11:10
ЧЕРКАСЬКА ОДА

Черкаські міндоходівці теж долучилися до загальнодержавної акції «Підтримай Українську армію». Рішення про перерахування частки заробітку ухвалили одноголосно.

Загалом зібрана сума склала 37 860 гривень. Наразі кошти перераховано на придбання бронежилетів «Корсар М3» IV класу захисту. Саме їх, за словами керівництва підрозділу Оршанецького навчального центру Державної прикордонної служби України, не вистачає зараз військовим. Спецзасоби найближчим часом відправлять на східні кордони поблизу Амвросіївки Донецької області, де зараз несуть службу прикордонники з Черкащини.

«Враховуючи дуже непросте сьогодення, ми вирішили підтримати хлопців, які зараз захищають державні кордони. Ми раді долучитися до загальної справи. Щиро сподіваємося, що ці спецзасоби не знадобляться, проте вкрай важливо, коли вони є. Наші Збройні Сили повинні мати все необхідне», – зазначив в. о. начальника головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць.

До участі в акції «Підтримай Українську армію» долучилися і колективи державних податкових інспекцій ГУ Міндоходів у Черкаській області.

версія для друку