українська російська англійська
Людмила Денісова: В Україні профінансовано перший транш державних соціальних допомог за квітень
09.04.2014 | 10:20
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Майже 3,4 млрд. грн. направлено на фінансування першого траншу квітневих державних соціальних допомог. Про це повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

Ситуація із виплатами державних соціальних допомог за квітень залишається стабільною. Зокрема, за оперативною інформацією, департаментам соціального захисту населення у регіонах вже повністю перераховано перший транш допомог, що призначені малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства у сумі 3 332,5 млн. грн.”, – сказала Людмила Денісова. Крім того, вона додала, що станом на 8 квітня до районних управлінь соцзахисту населення перераховано 843,4 млн. грн.

За словами Міністра, для виплат соцдопомог на рахунки поштових відділень та банківських установ вже направлено 78,1 млн. грн. або 2,3% від отриманих коштів.

Відповідно до графіка відбувається також і фінансування пенсій. Зокрема, за квітень вже профінансовано 32,4% від потреби на місяць. У грошовому еквіваленті це становить 7 023,8 млн. грн.”, – наголосила Людмила Денісова.

Міністр зазначила, що поштові відділення забезпечені коштами на виплату пенсій включно по 9 квітня, крім того, вже розпочато фінансування й 10 квітня. Водночас через банки можна було отримати пенсію 8 квітня, при цьому 9 квітня так само знаходиться в процесі забезпечення коштами.

версія для друку