українська російська англійська
Рятувальники поглиблюють співпрацю з громадськими організаціями та підприємцями
09.04.2014 | 10:56
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

8 квітня в Управлінні ДСНС України у Вінницькій області відбувся круглий стіл на тему: «Забезпечення прозорості, відкритості та доступності роботи Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області щодо взаємодії з громадськістю та запобігання проявам корупції».

Подільські рятувальники запросили до діалогу представників громадських організацій, а також підприємців та промисловців краю. Участь у заході взяв керівник Департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради Сергій Кудлаєнко.

Під час свого виступу Руслан Шевчук, очільник рятувальників Вінниччини, зазначив, що основним завданням Держслужби України з надзвичайних ситуацій в області, незалежно від обставин, є гарантування безпеки громади та захист людей від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру. Водночас рятувальники спрямовують максимум зусиль на викорінення негативних проявів у питаннях контролю за дотриманням правил пожежної і техногенної безпеки суб’єктами господарювання. Зокрема, така робота реалізується через посилення діалогу з населенням.

Руслан Шевчук розповів, що минулого року задля інформування населення з питань наглядово-профілактичної діяльності та боротьби з корупційними проявами на Вінниччині було створено три консультаційних центри. Крім того, громадським організаціям вже запропоновано брати постійну участь у нагляді за діяльністю інспекторського складу під час перевірок.

Представники громадських організацій та підприємці висловили задоволення налагодженням тісної співпраці з пожежно-рятувальною службою, адже тільки спільними зусиллями можна усунути усі протиріччя, які на законодавчому рівні ще існують у сфері пожежної і техногенної безпеки, а також запобігти корупційним проявам з боку представників усіх контролюючих органів.

версія для друку