українська російська англійська
В.Семиноженко відновив роботу Науково-технічної Ради Національної програми інформатизації
09.04.2014 | 12:36
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Науково-технічна рада Національної програми інформатизації при Держінформнауки відновлює свою роботу, незважаючи на законодавчі зміни, що фактично її ліквідували.

Як зазначив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко, уже 14 квітня поточного року відбудеться засідання НТР НПІ - перше після тривалої перерви.

За його словами, з відновленням роботи Науково-технічної ради Національної програми інформатизації встановлюється баланс у роботі Держінформнауки: «Це дозволить більш цілеспрямовано і комплексно провадити державну політику в сфері інформатизації шляхом виконання стратегічного документа - Національної програми інформатизації».

Володимир Семиноженко повідомив, що НТР НПІ на засіданні розгляне питання забезпечення електронної взаємодії між інформаційно-телекомунікаційними та інформаційними системами, а також базами даних і реєстрами державних органів. Вирішення зазначених питань значно спростить механізм надання адміністративних послуг і виконання ряду інших державних функцій в електронній формі.

Планується, що засідання відбудеться 14 квітня 2014 року о 15:00 у приміщенні Держінформнауки (м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16).

 

версія для друку