українська російська англійська
Верховна Рада дозволила армії використовувати благодійні пожертви для захисту держави у разі збройної агресії або конфлікту
09.04.2014 | 13:56
Прес-служба Міністерства оборони

8 квітня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення матеріально-фінансового забезпечення обороноздатності держави». За дане рішення проголосував 231 народний депутат України.

Законом визначено, що під час захисту держави у разі збройної агресії або збройного конфлікту фінансування національної оборони держави, Збройних Сил України, мобілізаційної підготовки та заходів з мобілізації може здійснюватися додатково за рахунок благодійних пожертв фізичних та юридичних осіб у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів.

Зміни внесено до законів «Про оборону України», «Про Збройні Сили України», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про гуманітарну допомогу», «Про благодійну діяльність та благодійні організації».

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що фінансове забезпечення військової галузі країни є вкрай незадовільним, що призвело до різкого загострення кризового стану обороноздатності держави та боєздатності Збройних Сил України. Найбільш слабким місцем залишається проблема військово-технічної модернізації і переоснащення Збройних Сил новітніми та перспективними зразками озброєнь.

 

 

версія для друку