українська російська англійська
На з'їзді творчої молоді Житомирщини продемонстрували 90 новітніх технічних розробок
09.04.2014 | 17:03
Прес-служба Міністерства оборони

На базі Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова Державного університету телекомунікацій пройшов з’їзд творчої молоді області. Увазі учасників заходу було запропоновано 90 технічних розробок молоді, яка представляла 25 навчальних закладів Житомирщини.

Присутні мали можливість ознайомитися із новітніми розробками з кібернетичної, інформаційної, екологічної безпеки, з сучасними космічними, інформаційно-банківськими, енергозберігаючими  та Інтернет-технологіями. Не менш цікавими були роботи у напрямах зв’язку та інформатизації, роботизованих систем, апаратури зв’язку, радіо та телебачення. Також молодь запропонувала своє бачення сучасного захисту інформації, авіамоделювання та безпілотних авіаційних комплексів, перспективних систем військового призначення.

«Метою заходу було залучення творчої молоді до наукової та науково-технічної діяльності, винахідницької та раціоналізаторської роботи у сфері високих технологій, використання творчого та наукового потенціалу, креативного мислення в розвитку всіх галузей держави та сприяння її обороноздатності», – зазначив начальник Житомирського військового інституту генерал-майор Юрій Даник.

Хід проведення пленарного засідання транслювався в он-лайн режимі на сайті військового інституту. А під час прямого Інтернет-зв’язку безпосередньо із оглядового залу Житомирського музею космонавтики імені С. П. Корольова з вітальним словом до учасників заходу звернулася директор музею Ірина Дячук.  

Під час пленарного засідання з’їзду було обговорено та прийнято ряд конструктивних пропозицій до керівництва області щодо підтримки технічної творчості молодих науковців.

версія для друку