українська російська англійська
Заступник Міністра закордонних справ зустрівся з новопризначеним Президентом АТП в Україні
09.04.2014 | 17:13
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

Заступник Міністра закордонних справ – керівник апарату Андрій Олефіров зустрівся з новопризначеним Президентом Американської торговельної палати (АТП) в Україні Бернардом Кейсі.

Під час зустрічі А. Олефіров привітав Б. Кейсі з призначенням на посаду Президента Американської торговельної палати в Україні та подякував за зусилля АТП щодо покращення вітчизняного бізнес-середовища, сприяння залученню прямих іноземних інвестицій у пріоритетні проекти української економіки.

Б. Кейсі було поінформовано про заходи Уряду України щодо стабілізації економічної ситуації та ініціатив, спрямованих на створення сприятливого інвестиційного клімату, у т. ч. у контексті підготовки до підписання економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Сторони також обговорили шляхи подальшої співпраці в рамках Ради експортерів та інвесторів при МЗС України та домовилися об’єднати зусилля при підготовці презентацій економічного та інвестиційного потенціалу регіонів України на базі Дипломатичної академії при МЗС України.

 

версія для друку