українська російська англійська
Ігор Швайка: Україна розвиватиме стратегічне партнерство з Китаєм
09.04.2014 | 17:34
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Україна розвиватиме стратегічне партнерство з Китаєм. Про це сьогодні, 9 квітня, заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

"Ми плануємо розширення співпраці в рамках українсько-китайських домовленостей. Вже проведені перемовини з китайською стороною щодо продовження співпраці з КНР в рамках зернових контрактів, а також пошуків нових напрямків роботи. Частина угоди, яка фактично виконана і за якою йде відвантаження зернових, сьогодні доповнюється другою частиною. Зокрема, це стосується постачання техніки, устаткування, технологій, над переліком чого ми наразі спільно працюємо», - повідомив Міністр.

Ігор Швайка також поінформував, що спільна робоча група, до якої увійшли представники китайської компанії ССЕС та ПАТ "ДПЗКУ", з проведення  комплексного аудиту стану виконання китайського контракту закінчила працювати 6 квітня, а 7 квітня були підбиті підсумки, і Україна готується до постачання зерна нового врожаю.

Як повідомлялося раніше, після проведення  зустрічі Міністра Ігоря Швайки з Послом КРН Чжаном Сіюнем сторони підтвердили наміри про подальше стратегічне партнерство між країнами в рамках вже підписаних договорів. Сторони також домовилися, що ключовими напрямками двостороннього співробітництва є сфери торгово-економічної та інвестиційної співпраці. Зокрема, Україна зацікавлена у залученні китайських інвестицій для спільної реалізації проектів у сфері ветеринарної медицини і тваринництва, грибництва та рослинництва, рибного господарства та меліорації.

 

версія для друку