українська російська англійська
Україна та Білорусь домовилися поглибити співробітництво в галузі АПК
10.04.2014 | 09:54
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Валентином Величко.

Під час зустрічі Ігор Швайка відзначив позитивну динаміку і конструктивний характер українсько-білоруського співробітництва в сфері АПК і підкреслив важливість подальшого розвитку взаємодії в рамках українсько-білоруської робочої групи щодо збільшення взаємної присутності на ринках України та Республіки Білорусь сільськогосподарської, харчової та іншої продукції. 

Ігор Швайка наголосив, що зараз в Україні діє досить розгалужена мережа торгівлі молочної та м'ясної продукції. Також відзначив важливість врегулюванні питання з поставками в Україну білоруської молочної продукції.

Сторони обговорювали цінову ситуацію на імпортовані з Білорусі молокопродукти. Ігор Швайка запропонував провести консультації між ветеринарними службами з усіх питань імпорту-експорту молочної продукції, включаючи питання надання права поставок зазначеної продукції в Україну.

На зустрічі були розглянуті також питання двостороннього співробітництва в галузях рослинництва і насінництва, харчової та переробної промисловості, ветеринарного та фітосанітарного контролю, сільськогосподарського машинобудування тощо.

Зі свого боку Валентин Величко висловив задоволення нинішнім рівнем розвитку двосторонньої співпраці, водночас зазначивши, що співпраця й надалі має поглиблюватися.

На завершення зустрічі Ігор Швайка запросив білоруську делегацію взяти участь у міжнародній виставці "Агро-2014", а також у презентації основних пріоритетів розвитку аграрного сектору України за участю акредитованих в Україні Посольств і міжнародних фінансових організацій.

 

 

версія для друку