українська російська англійська
НКЦПФР прийняла рішення, спрямоване на запобігання порушенням прав власності на цінні папери в АР Крим
10.04.2014 | 10:04
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) затвердила рішення «Щодо запобігання порушенням прав власності на цінні папери» на засіданні регулятора, що відбулося 8 квітня 2014 року.

«З метою запобігання порушенням прав інвесторів, знищенню або заволодінню сторонніми особами конфіденційною інформацією, що міститься у системах депозитарного обліку депозитарних установ, розташованих на території Автономної Республіки Крим, Комісія розробила та затвердила відповідний документ», - зазначила Ірина Курочкіна, директор департаменту регулювання депозитарної та клірингової діяльності НКЦПФР.

І. Курочкіна додала, що цей документ зобов’язує депозитарні установи, розташовані в Криму,  надавати до Центрального депозитарію не пізніше наступного робочого дня проведення облікових операцій, скановані копії розпоряджень та/або документів, на підставі яких були проведені такі операції. Копії документів мають подаватися в електронному форматі відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу.

 Найближчим часом проект рішення буде направлений до Мін’юсту для проходження процедури державної реєстрації.

 

версія для друку