українська російська англійська
Продовжено термін подання документів на гранти Президента України для обдарованої молоді
10.04.2014 | 11:06
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

У зв’язку із складною соціально-політичною ситуацією в Україні Міністерство молоді та спорту України подовжує термін подання документів на розгляд Експертної ради з висунення претендентів на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді у 2015 році до 10 квітня поточного року.

Нагадуємо, що заявка та необхідні документи подаються до Міністерства молоді та спорту через структурний підрозділ, який відповідає за реалізацію державної молодіжної політики, Міністерства освіти і науки, молоді і спорту Автономної Республіки Крим, обласної, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій (далі - структурний підрозділ) за місцем реєстрації місця проживання чи перебування претендента.

На виконання Указу Президента України від 2 серпня 2000 року №945 "Про гранти Президента України для обдарованої молоді" (із змінами) щорічно проводиться конкурс на отримання гранту Президента України для обдарованої молоді.

Відповідно до Положення про гранти Президента України для обдарованої молоді, затвердженого вищезазначеним Указом, заявка та необхідні документи подаються не пізніше 1 березня до Міністерства молоді та спорту через структурний підрозділ, який відповідає за реалізацію державної молодіжної політики, Міністерства освіти і науки, молоді і спорту Автономної Республіки Крим, обласної, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій (далі - структурний підрозділ) за місцем реєстрації місця проживання чи перебування претендента.

Структурний підрозділ, у межах компетенції, здійснює попередню перевірку пакета документів щодо наявності повного переліку документів та відповідність вимогам оформлення, передбачених Порядком подання документів на розгляд Експертної ради, затвердженим наказом Мінмолодьспорту від 15.10.2013 № 619 "Про забезпечення реалізації Указу Президента України від 2 серпня 2000 року №945 "Про гранти Президента України для обдарованої молоді", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 листопада 2013 р. за № 1874/24406.

Після перевірки, один пакет документів залишається у структурному підрозділі, інші два із супровідним листом структурного підрозділу направляються на адресу Мінмолодьспорту (01601, Київ, вулспланадна, 42).

 

 

версія для друку