українська російська англійська
Понад 30 кримських студентів перевелися до вишів Дніпропетровщини
10.04.2014 | 11:50
Дніпропетровська ОДА

До вищих навчальних закладів Дніпропетровщини зараховано вже 35 студентів з Криму. Ще понад сотню студентів звернулися до вишів регіону з питаннями щодо умов переводу. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Тепер студенти з Криму продовжують здобувати вищу освіту в 11-ти вищих навчальних закладах Дніпропетровщини. Це навчальні заклади І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації.

У гуртожитках ВНЗ Дніпропетровщини залишається більше тисячі вільних місць. У разі потреби студенти з Криму можуть бути поселені до гуртожитків при навчальних закладах без жодних перешкод.

Студенти з Криму продовжують навчання у Дніпропетровській державній медичній академії, Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара, Українському державному хіміко-технологічному університеті, Придніпровській академії будівництва та архітектури, Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля, Криворізькому національному університеті, Дніпропетровському державному інституті фізичної культури і спорту, Дніпродзержинському індустріальному коледжі, Автотранспортному технікумі, Дніпропетровському транспортно-економічному коледжі та Нікопольському медичному училищі.

 

версія для друку