українська російська англійська
Мінагрополітики спільно з бізнесом розробить заходи на підтримку молочної галузі
11.04.2014 | 11:56
Прес-служба Міністерства аграрної політики

Вчора, 10 квітня, під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Андрія Дикуна було проведено два організаційних засідання з представниками молокопереробного бізнесу щодо перспективи розвитку молочного ринку в Україні. До складу робочих груп увійшли представники Мінагрополітики, Аграрного фонду та молокопереробного бізнесу України.

Андрій Дикун зазначив, що на сьогодні необхідно визначитися виробникам та переробникам молочної продукції щодо кількості молока, яке буде продане на український ринок. «Задача, яка стоїть переді мною, як заступником Міністразробити все необхідне для того, щоб Міністерство працювало спільно з бізнесом. Разом з вами потрібно створити робочі групи і визначити, скільки має надходити молока на український ринок для споживача», - зазначив Андрій Дикун.

У ході засідання були розглянуті питання  представлення досвіду функціонування експортних організацій у світі, а також визначення ключових напрямків діяльності робочої групи по запуску експортної ради України для молокопереробних підприємств.

Зі свого боку представники молокопереробного бізнесу запропонували створити єдину систему для контролю за якістю та переробкою молока. І порекомендували робочим групам вирахувати кількість молока для внутрішнього та зовнішнього споживання.

«Міністерство аграрної політики та продовольства України уважно стежить за усіма тенденціями ринку молока в Україні. Ми розуміємо, що ситуація для переробних підприємств, в умовах сьогодення, теж не є найкращою. З огляду на це, Мінагрополітики ініціює створення спільно з Аграрним фондом робочої групи, яка разом з вами має напрацювати комплекс заходів підтримки молочної галузі, у тому числі через фінансову інтервенцію», - сказав Андрій Дикун.

У кінці зустрічі заступник Міністра повідомив, що найважливіші питання, які були поставлені на нараді, повинні бути вирішені вже в кінці наступного тижня.

 

 

версія для друку