українська російська англійська
Житомирська ОДТРК протидіє інформаційній агресії Росії
11.04.2014 | 15:26
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Протидіючи агресивній інформаційній кампанії Росії щодо України, Житомирська ОДТРК переорієнтувала свій телеефір на активні контрпропагандистські дії. Це робиться щодня у рамках спеціальних випусків новин, проектів «Єдина країна», «Слово до Сходу» і «Підтримай Українське військо», інтерактивних передач «Гаряча лінія» у вечірній прайм-тайм та в інших програмах.

До аргументованого спростування інсинуацій провладних російських ЗМІ, які цілеспрямовано формують негативний імідж України і необ’єктивно висвітлюють її суспільно-політичні та соціально-економічні реалії, залучаються авторитетні науковці, політологи, журналісти, представники партійних і громадських організацій державницького спрямування, народні депутати України та інші діячі.

Лише останнім часом, наприклад, із спростуваннями спотворених повідомлень російських мас-медіа про події в Криму та східних областях України на обласному телебаченні виступили ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка професор Петро Саух, незалежний журналіст Віктор Радчук, заступник голови громадської ради при облдержадміністрації Володимир Піньковський, політолог Анатолій Мельниченко. Резонансним стало також ексклюзивне телеінтерв відомої московської журналістки і фотографа Вікторії Івлєвої, яка упродовж останніх місяців неодноразово бувала в Києві, Житомирі та інших містах нашої держави і тому заявила про однозначну неадекватність та необ`єктивність багатьох повідомлень провладної російської пропаганди щодо ситуації в Україні.

 

версія для друку