українська російська англійська
Свій бізнес на материкову частину України вже перереєстрували 250 платників Криму та Севастополя
11.04.2014 | 16:10
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

Новим механізмом перереєстрації бізнесу на територію будь-якої області України чи міста Києва вже скористалися 191 юридична особа та 59 фізичних осіб–підприємців Криму та Севастополя. Ці платники продовжуватимуть сплачувати податки відповідно до законодавства України. Про це заявив Перший заступник Міністра доходів і зборів України Ігор Білоус під час прес-брифінгу у рамках зустрічі з представниками підприємств-членів Європейської Бізнес Асоціації.

Крім того, Міндоходів змінило основне місце обліку 1 463 відокремлених підрозділів субєктів господарювання, які знаходилися на території Криму. Вони переведені в контролюючі органи  материкової частини України, де перебувають на обліку їх головні підприємства.

Нагадаємо, що для реєстрації зміни свого місцезнаходження/місця проживання юридична особа або фізична особа-підприємець, яка зареєстрована на території Автономної Республіки Крим або міста Севастополя, повинна звернутися до державного реєстратора реєстраційної служби України в областях та місті Києві. Після отримання відомостей із Єдиного державного реєстру про внесені зміни відповідні органи доходів і зборів в областях або місті Києві беруть на облік таких платників.

Після взяття на облік платники сплачують податки, збори, єдиний внесок, подають податкові декларації (звіти, розрахунки) та виконують інші зобов’язання вже за місцем нової реєстрації.

 

 

версія для друку