українська російська англійська
Міндоходів чітко визначило умови, за яких контейнери в портах Одеського регіону зважуються
11.04.2014 | 16:44
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

Департамент митної справи Міністерства доходів і зборів України визначив умови, за яких товари, що переміщуються у контейнерах через порти Південної митниці (Одеса), повинні направлятися на обов’язкове зважування.

Зокрема, зважування таких товарів має застосовуватися за результатами застосування системи управління ризиками, у тому числі за результатами співставлення інформації, наданої агентськими організаціями (морськими агентами) та заявленої в митних деклараціях та інших товаросупровідних документах. В інших випадках товари та контейнери, в яких вони переміщуються, мають проходити митне оформлення без додаткового зважування. 

На думку В. Науменка, заступника Міністра доходів і зборів України, такий крок дозволить суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності в подальшому не витрачати час та фінанси на необґрунтовані заходи. А крім іншого, цим рішенням Департамент митної справи мінімізує корупційні ризики в роботі посадових осіб Південної митниці.

Вказане рішення стало результатом системної аналітичної роботи Департаменту, а також наслідком врахування пропозицій, які надавалися бізнесом під час регулярних зустрічей із керівництвом Міндоходів.

 

версія для друку