українська російська англійська
На засіданні Громадської ради при Міненерговугілля обговорено шляхи економії фінансових ресурсів
11.04.2014 | 17:24
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

На засіданні Громадської ради при Міненерговугілля обговорено шляхи економії фінансових ресурсів та визначення напрямків роботи зі  зміцнення енергетичної безпеки держави.

У засіданні взяли участь заступник Міністра Вадим Улида, керівники структурних підрозділів Міненерговугілля, представники наукових організацій, енергетичних компаній, а також громадської організації «Рідна земля».

Заступник Міністра Вадим Улида, виступаючи, наголосив, що Міністерство цінує роботу Громадської ради та прагне підняти її на новий рівень. «Ми готові залучати Громадську раду до вирішення всіх проблемних питань реформування галузі, економії ресурсів та стабілізації роботи підприємств». Також Вадим Улида поінформував присутніх про фінансову ситуацію, що склалася, заходи щодо ліквідації заборгованості за газ, яка на сьогодні становить понад 2 млрд. доларів, та запевнив у готовності розглядати  ініціативи громадськості.

Громадська рада заслухала звіти керівників структурних підрозділів Міненерговугілля щодо пріоритетних проектів, які визначено для реалізації у 2014 році, співпраці з міжнародними фінансовими організаціями. Зокрема, директор департаменту стратегічної політики та перспективного розвитку  підкреслив важливість виконання проектних робіт. Директор департаменту ядерної енергетики та атомної промисловості наголосив на необхідності заходів щодо безпеки енергоблоків та поінформував про кроки Уряду України щодо врегулювання тарифу на атомну електроенергію.

Учасників заходу цікавила доля інвестиційних програм, подальшої міжнародної співпраці в галузі енергетики, будівництва заводу з виробництва ядерного палива тощо.

Громадська рада надала пропозиції щодо вирішення проблем енергетичної безпеки держави, зменшення використання природного газу, стабілізації фінансового стану підприємств енергетики, а також висловила своє бачення щодо найнеобхідніших проектів у паливно-енергетичному комплексі.

Узагальнені матеріали буде надано структурним підрозділам Міністерства для розгляду та врахування у роботі.

 

 

версія для друку