українська російська англійська
Анатолій Сіренко: Державтоінспекція повинна стати службою, якій будуть довіряти люди
11.04.2014 | 19:50
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

У Департаменті Державтоінспекції відбулася прес-конференція з актуальних питань діяльності ДАІ, новацій Державтоінспекції щодо поліпшення організації дорожнього руху. Начальник ДАІ України Анатолій Сіренко проінформував журналістів про зміни, які очікуються найближчим часом, та розповів про те, що вже встиг зробити на посаді очільника Державтоінспекції.

Зокрема, йшлося про роботу Державтоінспекції щодо боротьби з порушниками правил зупинки та стоянки, наведення порядку на паркувальних майданчиках, ліквідації незаконно встановлених пристроїв на проїзній частині (запірні пристрої, ланцюги, стовпчики, конуси), а також про збільшення швидкісних лімітів на деяких ділянках доріг у столиці та інших великих містах України.

Анатолій Сіренко розповів про реальні кроки, які вже зроблені на сьогодні. Присутні журналісти мали змогу ознайомитися з адресною програмою демонтажу замкових пристроїв та незаконно встановлених табличок у столиці. Така робота, запевнив начальник ДАІ, проводиться наразі й у всіх обласних центрах України.    

Щодо підвищення швидкісного режиму Анатолій Сіренко зазначив, що відповідні зміни на сьогодні вже запроваджено на 11 ділянках доріг у м. Києві, також є ділянки у Дніпропетровську, в інших містах також проводиться відповідна робота. Начальник Державтоінспекції підкреслив, що обговорення зазначених змін відбувалися за обов’язкової участі громадськості. З 21 ділянки доріг з урахуванням тих пропозицій, що надійшли від громадян та після проведеного аналізу аварійності, ДАІ направила відповідні пропозиції до КМДА по 11 ділянках.

Активний діалог з населенням, який ДАІ започаткувала віднедавна, буде продовжено й надалі, запевнив очільник Державтоінспекції. На підтвердження своїх слів розповів, що за його ініціативи та громадських організацій ініційовано проведення   Загальнонаціонального Форуму з питань безпеки дорожнього руху. У планах – не тільки участь громадських представників в обговоренні практичних заходів щодо поліпшення безпеки дорожнього руху, але й  дієва спільна робота над існуючою у цій сфері законодавчою базою для приведення нормативних актів до європейських стандартів.

Анатолій Сіренко також відповів на багато інших питань журналістів. І запевнив представників ЗМІ, що запроваджена ним практика такого своєрідного «звіту» перед суспільством за допомогою мас-медіа буде підтримуватися і надалі.

 

версія для друку