українська російська англійська
Мінсоцполітики: Районні управління соцзахисту населення вже отримали майже 100% державних соцдопомог за квітень
14.04.2014 | 09:16
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Станом на 11 квітня 99,98% коштів, що передбачаються на виплати державних соціальних допомог за квітень, вже надійшли до районних управлінь соціального захисту населення. Про це повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

„За оперативною інформацією, 3 331,9 млн. грн., а це майже 100% всіх коштів, виділених на фінансування першого траншу виплат малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства, знаходяться на рахунках районних управлінь соціального захисту населення”, – сказала Людмила Денісова.

Крім того, за словами Міністра, на поштові відділення та рахунки банківських установ отримувачам допомог перераховано 2 632,7 млн. грн., що становить 79% від отриманих коштів.

„Фінансування пенсій так само відбувається вчасно і відповідно до графіка. Зокрема, станом на 11 квітня вже профінансовано 49,2% квітневих пенсій. У грошовому еквіваленті це становить 10 520,5 млн. грн.”, – зазначила Людмила Денісова.

Міністр також зауважила, що поштовим відділенням забезпечено виплату пенсій включно по 14 квітня, окрім того, банківські установи зможуть виплачувати пенсії включно по 13 квітня.

версія для друку