українська російська англійська
Держфінінспекція у Херсонській області відшкодувала втрат на 12,3 млн. грн.
14.04.2014 | 09:46
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції у Херсонській області протягом січня–березня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 12,3 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів та установ додатково надійшло майже 1,1 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на 11,2 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств і установ прийняли 74 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 20 досудових розслідувань.

До суду пред'явлено 7 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів. Пред'явлення ще 5-ти таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами.

За недотримання бюджетного законодавства до перевірених установ та підприємств застосовано 74 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

За допущені порушення 123 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 58 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема, 21 особу звільнено із займаних посад.

 

версія для друку