українська російська англійська
Микола Поєдинок: В АПК потрібно створити взаємовигідну систему контролю, як для бізнесу, так і для держави
14.04.2014 | 11:06
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

В агропромисловому комплексі потрібно створити взаємовигідну систему контролю, як для бізнесу, так і для держави. Про це Голова Державної інспекції сільського господарства України Микола Поєдинок заявив під час засідання Громадської ради, на якому було розглянуто перелік проектів нормативно-правових актів, які підготовлено Інспекцією, та їх актуальність з урахуванням умов сьогодення.

Також з огляду на закінчення строку повноважень складу Громадської ради утворено ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу ради.

«Оскільки термін діяльності складу Громадської ради завершується, потрібно здійснити реформат її роботи, ми можемо збиратися часто, або відповідно до розробленого графіку чи плану, але хотілось, щоб  присутність громадських організацій була повноцінною та постійною, щоб Ви стали співучасниками розробки законодавчої бази, кожного нормативно-правового акта», - звертаючись до присутніх сказав Микола Поєдинок При цьому він додав, що кожна громадська організація чи асоціація мають стати потенційними учасниками усіх процесів, що здійснюються зараз Інспекцією для побудови механізмів державного контролю у тих сферах, де він є необхідним.

Микола Поєдинок наголосив, що Держсільгоспінспекція і він особисто відкриті до плідної спільної співпраці, тому закликав присутніх до нормального, порядного, чіткого, правильного спілкування без емоцій та антагонізму. «Будьмо відкритими,  відвертими і обов’язково знайдемо компроміс у формуванні взаємовигідної системи контролю», - наголосив Голова Держсільгоспінспекції.

 

версія для друку