українська російська англійська
Андрій Дещиця прийняв Діючого голову ОБСЄ, Президента Швейцарії Дідьє Буркгальтера
14.04.2014 | 14:08
Прес-служба Міністерства закордонних справ

В. о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця прийняв Діючого голову ОБСЄ, Президента Швейцарії Дідьє Буркгальтера, який перебуває з одноденним робочим візитом в Україні. 

Під час зустрічі сторони обговорили питання використання інструментів ОБСЄ для врегулювання ситуації в Україні та навколо неї у зв’язку з останніми подіями, детально зупинилися на можливостях залучення потенціалу ОБСЄ у наданні сприяння українській стороні у здійсненні конституційної реформи та реформи системи самоврядування.

Українська сторона висловила вдячність Швейцарському головуванню за активну підтримку позиції України у врегулюванні поточної кризи та започаткуванні діяльності в Україні спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Відбувся обмін думками щодо реалізації пропозицій та рекомендацій, підготовлених в рамках проекту «Національний діалог», який здійснювався в Україні упродовж останнього місяця.

В. о. Міністра А. Дещиця поінформував про підготовку до запланованих чотиристоронніх переговорів за участю України, РФ, ЄС та США у Женеві. Зі свого боку, Д. Буркгальтер висловив готовність надавати сприяння Україні у вирішенні поточної кризи як у рамках ОБСЄ, так і на двосторонній основі.  

 

версія для друку