українська російська англійська
Фахівці Держсільгоспінспекції беруть участь у канадсько-українській тренінговій програмі
14.04.2014 | 16:15
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Державна інспекція сільського господарства України та Канадсько-український проект якості та безпеки зерна давно побудували тісні партнерські відносини, завдяки яким вдалося забезпечити 7 регіональних лабораторій Інспекції сучасним обладнанням для проведення високоточних випробувань.

На сьогодні співробітництво двох структур вийшло на новий рівень. Фахівці Держсільгоспінспекції беруть участь у тренінговій програмі, яка була спеціально розроблена для учасників української зернової індустрії.

Зокрема, тренінг надасть можливість задовольнити потреби спеціалістів та робітників зернового сектору, збільшить ефективність робочого процесу, надасть нові знання та навички в необхідних сферах праці.

Тренінг спрямований на посилення знань з креативного мислення та вирішення питань у відповідній сфері. Крім того, тренінг ставить за мету використання та застосування фахівцями здобутих навичок у щоденній роботі та повсякденному житті. Також учасники, які пройдуть тренінг, отримають офіційний сертифікат від партнера Проекту - компанії Success Group.

Спонсором цієї програми виступає Канадсько-український проект якості та безпеки зерна, який реалізується компанією CanEd International Inc. та фінансується Урядом Канади через Міністерство закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади (DFATD).

Голова Держсільгоспінспекції України Микола Поєдинок відзначає, що фахівці Інспекції повинні працювати та мислити по-новому, використовуючи креативне мислення та європейські підходи у своїй роботі, а це можливо лише завдяки участі у відповідних тренінгах та підвищенню своєї кваліфікації.

версія для друку