українська російська англійська
Франція допоможе Україні прискорити модернізацію сільського господарства
15.04.2014 | 12:24
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Франція готова поділитися досвідом щодо надання експертизи, з вирішення земельних та фітосанітарних питань, а також навчання фермерів. Про це сьогодні заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Франції пан Ален Ремі на зустрічі, яку Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка провів з дипломатичним корпусом.

Ален Ремі відзначив, що «сільське господарство відіграє дуже велику роль у економіці України, із точки зору забезпечення робочими місцями, і з точки зору управління ресурсами».  «На території України працює 40 французьких компаній, від великих підприємств до мікроформувань на рівні сіл. Переконаний, що аграрний сектор має величезний потенціал для розвитку, а відтак, потрібна потужна державна політика, в тому числі, щодо підтримки малих форм господарювання», - сказав він.

Посол відзначив, що роль держави полягає у допомозі, як матеріальній, так і нематеріальній: «Матеріальна допомога полягає у наданні доступу до інфраструктурних об’єктів та ринків, а нематеріальна у наданні юридичної та освітянської допомоги. Франція має вже такий досвід, яким готова поділитися з Україною. Зокрема, ми готові допомогти експертизою, у вирішенні земельних та фітосанітарних питань, а також у навчанні фермерів. Ми готові спільно працювати, щоб прискорити модернізацію сільського господарства України».

 

версія для друку