українська російська англійська
Посол ФРН та Представник Світового банку засвідчили готовність підтримати український АПК
15.04.2014 | 12:34
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

15 квітня на зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки з послами окремих держав та представниками міжнародних організацій свою підтримку висловили Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини пан Крістоф Вайль та Представник Світового банку Тамара Сулухіа.

Зокрема, Крістоф Вайль наголосив: «Німеччина готова допомагати українському Уряду. В Україні працює близько 50 великих німецьких концернів та понад 50 малих та середніх фермерських угідь. Німецькі компанії та фермери підтверджують свій намір залишатися та розвиватися в України».

Представник Світового банку Тамара Сулухія відзначила, що: «Світовий банк є інституцією з найдовшою історією співпраці з Україною. Перед Україною стоїть багато перешкод, передусім у занадто зарегульованій підприємницькій діяльності, існуючих неузгоженостях у законодавстві та ускладненій взаємодії між органами виконавчої влади та секторами економіки. Саме тому ми вітаємо кроки нового Міністра щодо реформування агросектору. Ми підтверджуємо свою готовність інвестувати в сектор, допомагати експертами та аналітичними дослідженнями».

 

версія для друку