українська російська англійська
Андрій Дещиця прийняв делегацію ОБСЄ
15.04.2014 | 15:57
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

15 квітня ц.р. в.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця прийняв делегацію ОБСЄ на чолі з Представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дунєю Міятович.

Делегація ОБСЄ перебуває з візитом в Україні з метою ознайомлення з поточною ситуацією щодо свободи ЗМІ та захисту прав журналістів в нашій державі, у тому числі в східних і південних регіонах України.

Сторони детально зупинилися на можливостях залучення потенціалу інститутів ОБСЄ, зокрема Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ, до врегулювання ситуації в нашій країні, забезпечення прав журналістів та свободи ЗМІ, надання експертної допомоги Україні у реформуванні національного законодавства у сфері свободи слова.

Відбувся обмін думками щодо руйнуючого впливу державної пропаганди, яку практикують окремі держави-учасниці ОБСЄ, на свободу слова, а також неприпустимості інформаційних маніпуляцій.

Окрему увагу було приділено питанням створення громадського телебачення і радіо в Україні.

Під час зустрічі А.Дещиця запевнив, що влада України надає важливого значення забезпеченню в українському суспільстві свободи слова та захисту журналістів.

 

версія для друку