українська російська англійська
Дмитро Сторожук: Як стати учасником електронних торгів арештованого майна - розкажуть консультанти
15.04.2014 | 17:32
Прес-служба Державної виконавчої служби

За три тижні у столиці, а також у Дніпропетровській, Вінницькій та Львівській областях стартує пілотний проект із впровадження Системи електронних торгів арештованим майном.

«Така система є новою для України, і значна кількість учасників торгів, які звикли до традиційного механізму реалізації арештованого майна, може не знати тонкощів проведення електронних торгів. Тому ми обов’язково організуємо серію консультацій для громадськості, або навіть створимо регіональні консультаційні центри на базі ДП «Інформ’юст». А вже наприкінці квітня ми здійснимо попередню презентацію електронних торгів, так би мовити, в дії, де відповідні фахівці наочно продемонструють усі етапи процесу», - поінформував Голова Державної виконавчої служби України Дмитро Сторожук.

Він додав, що перші результати впровадження пілотного проекту електронних торгів будуть представлені громадськості вже у червні, за підсумками першого місяця роботи. При цьому, у процесі реалізації проекту, планується проводити постійний аналіз та удосконалення Системи із широким залученням фахового кола експертів та громадськості.

Нагадаємо,  Система електронних торгів арештованого державними виконавцями майна стартує 1 травня 2014 року. Передбачається, що за результатами успішного впровадження пілоту Система запрацює у всіх регіонах країни.

версія для друку