українська російська англійська
У МЗС України відбулися українсько-латвійські політичні консультації
15.04.2014 | 18:06
Прес-служба Міністерства закордонних справ

15 квітня 2014 р. у МЗС України відбулися українсько-латвійські політичні консультації. Українську делегацію очолював заступник Міністра закордонних справ  Данило Лубківський, латвійську – Державний секретар МЗС Латвійської Республіки Андрейс  Пілдеговичс.

Сторони обговорили першочергові питання українсько-латвійських відносин між Україною та Латвією у політичній, торговельно-економічній, консульській та культурно-гуманітарній сферах.

Особлива увага під час консультацій була приділена внутрішньополітичному становищу в Україні, зокрема, подіям у Південно-східних областях України та АР Крим, а також питанням, пов’язаним з російською агресією проти України та забезпеченню у цьому зв’язку практичної підтримки Латвії та міжнародною спільнотою української держави. Д.Лубківський поінформував свого колегу про пріоритетні завдання українського Уряду, щодо стабілізації ситуації в економіці, реалізації Україною курсу на євроінтеграцію.

  А.Пілдеговичс наголосив, що керівництво Латвії беззастережно підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та не визнає нелегітимне приєднання території Криму до Росії.

Відбувся також обмін думками щодо можливих практичних заходів двосторонньої взаємодії з питань європейської інтеграції України, зокрема щодо передачі Латвією євроінтеграційного досвіду нашій державі, у тому числі шляхом надання консультативної та технічної допомоги у проведенні реформ, а також адаптації українського законодавства до норм ЄС.

 

версія для друку