українська російська англійська
Укрзалізниця торік надала допомогу ветеранським організаціям на суму 167,5 млн. грн
15.04.2014 | 18:14
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

15 квітня генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк провів зустріч із керівниками ветеранських і профспілкових організацій залізниць України. Учасники наради обговорили питання соціальної підтримки ветеранів, а також підготовки до святкування Дня Перемоги.

Під час зустрічі йшлося про необхідність соціальної підтримки та захисту ветеранів, зокрема, про виділення додаткових коштів на медичні та патронажні послуги для пенсіонерів, що знаходяться в госпіталях та потребують коштовного хірургічного чи медикаментозного лікування.

Зазвичай ветерани, серед яких багато учасників Великої Вітчизняної війни та бойових дій, до Дня Перемоги отримують від залізниць подарунки та грошову допомогу. Для них влаштовуються святкові концерти та обіди, організовуються цікаві зустрічі та поїздки по місцях бойових дій. Не дивлячись на складну ситуацію в країні, залізничники вирішили не залишати своїх ветеранів, а їх понад 230 тисяч осіб, без привітань і в цьому році.

«Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, ми маємо зберегти існуючі пільги ветеранам. Адже залізничники завжди виконували свої зобов’язання і своєчасно фінансували соціальні програми. Зараз разом із вами будемо готуватися до святкування Дня Перемоги. Дякую вам, що  піклуєтесь про кожного пенсіонера-залізничника», – зазначив Борис Остапюк.

Як повідомили в головному управлінні кадрової та соціальної політики Укрзалізниці, у 2013 році залізнична галузь направила 167,5 млн. грн. на фінансування ветеранських організацій і готова й надалі забезпечувати залізничникам похилого віку соціальний захист та підтримку.

Зокрема, торік 50,7 млн. грн. було виділено на оплату медичного страхування для 162 тис. пенсіонерів. Окрім того, 6,5 тис. осіб оздоровилися у відомчих оздоровчих закладах, що коштувало понад 25 млн. грн. Ще 3,87 млн. грн. ветерани отримали адресно, на проведення хірургічних операцій та лікування 4,4 тис. пенсіонерів, а також 5,3 млн. грн. – на придбання для цієї категорії пацієнтів медикаментів, ортопедичного взуття, протезів, окулярів, слухових апаратів тощо.

У лінійній лікарні в селі Клубівка Хмельницької області в 2013 році оздоровилось та відпочило 888 пенсіонерів-залізничників. У 2014 планується оздоровити вже 960 пенсіонерів. На Львівській залізниці в місті Чоп продовжує діяти будинок-інтернат для ветеранів залізниці. У ньому за рахунок залізниці утримується і проживає 10 ветеранів.

версія для друку