українська російська англійська
У Мінагрополітики створять зрозумілу систему дотацій виробників молока
16.04.2014 | 11:10
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

15 квітня у Міністерстві аграрної політики та продовольства відбулося засідання робочої групи з розробки та вдосконалення законодавства та інших нормативних актів, що регулюють молочну галузь.

Учасниками робочої групи були розглянуті та обговорені законопроекти: «Про внесення змін до Закону України «Про молоко та молочні продукти», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері сільськогосподарської кооперації)», «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо вдосконалення оподаткування сільськогосподарських товаровиробників податком на додану вартість)».

У ході дискусії представники молокопереробного бізнесу запропонували спрямувати кошти державної підтримки на розвиток господарств у вигляді компенсації частини процентних ставок кредитів на розвиток виробництва молока та створити рівні умови доступу до отримання дотацій.

Представники Міністерства пообіцяли створити просту та зрозумілу систему дотацій виробників молока, створити стабільні правила державної підтримки та затвердити напрацьовані основні положення до законопроектів та моделі державної підтримки на законодавчому рівні.

 

 

 

версія для друку