українська російська англійська
Людмила Денісова: Розмір разової допомоги для ветеранів збільшиться на 7%
16.04.2014 | 14:07
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Уряд підтримав ініціативу Мінсоцполітики і ухвалив постанову, якою передбачено усім ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань збільшити розміри разової грошової допомоги до 5 травня в середньому на 7% у порівнянні з минулим роком. Про це повідомила Людмила Денісова.

Цього року інваліди війни І групи отримають разову допомогу у розмірі 2 575 гривень, що на 160 гривень більше, ніж у 2013-му. Таким чином розмір цієї виплати, яка здійснюється усім ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань, у середньому зріс на 7%. Відповідні зміни передбачені у постанові Кабінету МіністрівДеякі питання виплати у 2014 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та „Про жертви нацистських переслідувань”, – сказала Людмила Денісова.

Міністр зазначила, що сьогодні в Україні нараховується 1,6 млн. осіб, для яких встановлена виплата, зокрема 170 тис. осібінваліди війни, 207,0 тис. осібучасники бойових дій, 0,9 млн. учасників війни, а також 281,3 тис. членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

Крім того, вона додала, що кошти в сумі 819,0 млн. грн., необхідні для реалізації постанови, передбачені у Державному бюджеті на 2014 рік.

 

версія для друку