українська російська англійська
Розпочато конкурс проектів програм стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї на 2014 рік
16.04.2014 | 17:30
Прес-служба Міністерства молоді та спорту
МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Міністерство молоді та спорту України оголосило конкурс з визначення проектів, розроблених всеукраїнськими молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2014 році.

Конкурс проводиться з метою забезпечення прозорості та ефективного розподілу коштів, які передбачаються у державному бюджеті для державної підтримки громадських організацій на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей,  молоді, жінок та сім'ї.

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань: створення умов для творчого розвитку особистості, інтелектуального самовдосконалення молоді; утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей у молоді; пропаганда та формування здорового способу життя молоді; створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді та забезпечення розвитку міжнародного молодіжного співробітництва.

Фінансова підтримка з державного бюджету надаватиметься на здійснення витрат, передбачених за рахунок відповідного джерела фінансування у кошторисі витрат, який подавався для участі у Конкурсі, та в обсягах, що не перевищують обсяг витрат по кожній окремій статті.

Збільшення обсягів витрат за окремими статтями або включення нових статей витрат, які не були заявлені за рахунок коштів державного бюджету в кошторисі витрат, що подавався для участі у Конкурсі, не допускається.

Конкурс проводиться до 20 червня 2014 року.

Ознайомитися з умовами конкурсу можна тут.

версія для друку